9.6 C
Chicago
sobota, 27 lutego, 2021

Urzędnicy Miami-Dade zbulwersowani atakami na pasażerów metra

Popularne

Przedstawiciele Miami-Dade powiedzieli w poniedziałek, że byli „zbulwersowani” serią czterech przypadkowych pobić pasażerów Metromover w ostatnich tygodniach, w których 73-letni mężczyzna i młoda kobieta zostali ciężko ranni.


„Naszym priorytetem numer jeden jest bezpieczeństwo naszej społeczności” – powiedział burmistrz Miami-Dade Carlos Gimenez w poniedziałek wieczorem.
„Nigdzie nie będziemy tolerować przemocy, zwłaszcza w naszym zaufanym systemie tranzytowym”. Gimenez powiedział, że policja Miami-Dade i policja Miami współpracują, aby udostępniać nagrania z kamery w czasie rzeczywistym, aby móc szybko interweniować w przypadku jakichkolwiek przyszłych incydentów.

Ataki miały miejsce 4 września iw ubiegłą niedzielę, w odstępie ponad dwóch tygodni, a policja uważa, że były one dziełem dwóch różnych napastników.

Dwudziestopięcioletni Joshua King z Miami został aresztowany wkrótce po pierwszych trzech atakach 4 września. Został oskarżony o dwa przypadki pobicia i jeden pobicie.


„Bezpieczeństwo naszych pasażerów i personelu jest zawsze naszym najwyższym priorytetem, a tego typu incydenty traktujemy bardzo poważnie” – powiedzieli urzędnicy ds. Transportu. „Pracujemy dzień i noc z MDPD i naszym wykonawcą ds. Zabezpieczeń, aby upewnić się, że podjęto wszelkie niezbędne środki, aby pomóc chronić pasażerów Miami-Dade Transit w całym systemie”.
JK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane