-5 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Polak ofiarą brutalnej napaści w chicagowskim Bucktown. Policja poszukuje sprawców (VIDEO)

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

www.strony.us - Strony Internetowe, Strony Internetowe Chicago Floryda, Pozycjonowanie, Pozycjonowanie stronwww, Pozycjonowanie Stron Chicago Floryda, Reklama Chicago

Prawdopodobnie Polak padł ofiarą napadu ze strony dwóch czarnoskórych mężczyzn w Bucktown. Nagrania monitoringu ukazujące mrożące krew w żyłach sceny pojawiły się właśnie w sieci.

Według informacji policji, incydent miał miejsce w poniedziałek około godziny 2:55 po południu przy 2000 N. Damen, gdzie dwóch niezidentyfikowanych bandytów zaatakowało i brutalnie pobiło 33-letniego mężczyznę.

Na filmie widać dwóch mężczyzn kręcących się u wylotu alejki za blokiem przy 2000 North Damen. W pewnej chwili obok nich przechodzi 33-letni mężczyzna. Gdy ich mija, jeden z nich podbiega do niego od tyłu i zadaje mu cios pięścią. Ofiara pada na ziemię i wywiązuje się szamotanina, w wyniku której przestępcom udaje się wyrwać jej torbę i uciec z miejsca zdarzenia. W czasie całego zajścia pada wiele niecenzuralnych słów, w tym po polsku.

Poszkodowany został przewieziony do pobliskiego szpitala. Lekarze do tej pory nie udzielili informacji o jego stanie. Policja z kolei jest bardzo oszczędna w komentarzach na temat całego zajścia. Pytani o nie funkcjonariusze odpowiadają, że trwa jeszcze sporządzanie raportu w tej sprawie.


- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520