7.1 C
Chicago
środa, 24 kwietnia, 2024

Radiowozy przy bloku na ul. Chemików we Włocławku. Mężczyźni skakali z balkonów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Impreza w mieszkaniu, ucieczka balkonami na ul. Chemików we Włocławku.

Do naszej redakcji wpłynęła informacja, że w czwartek około godz. 21 do jednego z bloków przy ul. Chemików przyjechało kilka radiowozów. Według tych informacji miał zostać zatrzymany mężczyzna, który schodził po balkonach bloku. O sytuację zapytaliśmy nadkom. Joannę Seligowska-Ostatek z KMP we Włocławku.

 

– Rzeczywiście,  policjanci interweniowali w związku z głośna muzyką w mieszkaniu. Ze względu na to, że z informacji zgłaszającego wynikało, że w lokum ma przebywać kilkanaście osób wysłano na miejsce 3 patrole. Gdy policjanci dojechali na miejsce muzyka ucichła, a policjanci nie zostali wypuszczeni do mieszkania. Funkcjonariusze skontrolowali mężczyznę, który wychodził przez balkon, lecz nie był on osobą poszukiwana, nie posiadał nielegalnych przedmiotów oraz nie popełnił żadnego przestępstwa. Po skontrolowaniu został puszczony wolno. – mówi nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z KMP.

 

Według relacji świadków 2 mężczyzn miało z balkonu na 3 piętrze zejść dwa piętra niżej, a następnie skoczyć.  Jeden z nich został skontrolowany.

 

(AIP)

 

 

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520