23.3 C
niedziela, 19 maja, 2024

NBA: Triple-double Westbrooka – wyniki

Russell Westbrook popisał się triple-double i poprowadził Oklahoma City Thunder do wyjazdowego zwycięstwa nad Denver Nuggets – 132:129 po dogrywce. Westbrook rzucił 36 punktów, z czego aż 24 w czwartej kwarcie, miał 18 asyst i 12 zbiórek. To jego szóste triple-double w sezonie.

Dziesiąty mecz z rzędu wygrali w piątek Golden State Warriors – 109:95 na wyjeździe z Los Angeles Lakers. Zwycięstwo odnieśli też broniący tytułu mistrzów NBA Cleveland Cavaliers – 128:90 z Dallas Mavericks.
Washington Wizards odnieśli piąte zwycięstwo w sezonie NBA. W piątek stołeczny zespół pokonał na wyjeździe Orlando Magic 94:91. Marcin Gortat grał 34 minuty, zdobył 12 punktów trafiając sześć z dziewięciu rzutów za dwa, miał też 9 zbiorek i 2 asysty.
Liderem Konferencji Wschodniej jest Cleveland z bilansem 12-2. Na Zachodzie prowadzi Golden State – 14-2.