31.5 C
Chicago
wtorek, 18 czerwca, 2024

Urwana ręka znaleziona na plaży

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policja w Waukegan prowadzi dochodzenie w sprawie makabrycznego znaleziska na plaży. Spacerowicz zauważył tam ludzką rękę leżącą w pobliżu jednego z rosnących tam drzew.

Zdaniem prowadzących postępowanie policjantów, makabryczne odkrycie może być powiązane z dochodzeniem, jakie trwa w Wisconsin. Tamtejsi funkcjonariusze badają sprawę zaginięcia i prawdopodobnie morderstwa 19-letniej Sade Robinson. Zniknięcie kobiety zgłoszono na początku kwietnia, kiedy nie pojawiła się na swojej zmianie w pracy. Dzień wcześniej była umówiona na randkę z 33-letnim Maxwellem Andersonem.

Samochód 19-latki został podpalony, ale śledczym udało się zidentyfikować szczątki jej ubrań w jego wnętrzu. Kilka godzin później policja została powiadomiona o odnalezieniu odciętej ludzkiej nogi. Badanie wykazało, że należała do zaginionej nastolatki. Inne fragmenty jej ciała znaleziono kilka dni później w pobliżu miejsca pożaru auta.

Anderson został oskarżony o umyślne zabójstwo pierwszego stopnia, okaleczenie zwłok i podpalenie. Jeśli zostanie skazany za zabójstwo, grozi mu dożywocie.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520