32.9 C
Chicago
wtorek, 18 czerwca, 2024

Łódzkie: Widzew znów pobił rekord sprzedanych karnetów  

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

www.strony.us - Strony Internetowe, Strony Internetowe Chicago Floryda, Pozycjonowanie, Pozycjonowanie stronwww, Pozycjonowanie Stron Chicago Floryda, Reklama Chicago

 

Przed rundą wiosenną sezonu 2016/17 Widzew Łódź sprzedał 15 310 karnetów. Wynik ten został oficjalnie uznany za rekordowy, żaden inny klub nie może pochwalić się taką liczbą karnetowiczów. Okazuje się, że łódzcy kibice znowu dokonali niemożliwego i liczba ta wzrosła!

 

Kibice RTS-u dotarli właśnie do granicy 15 310 wejściówek, która została ustanowiona w poprzednim sezonie. Klub ma jednak plan, by jeszcze więcej osób mogło oglądać mecze Widzewa na żywo, więc na dniach można się spodziewać większej liczby sprzedanych karnetów.

 

Byli tacy, którzy w takie osiągnięcie wierzyli od samego początku. – Jeden z naszych sponsorów, firma LV BET, przyjmowała zakłady na to, czy kibice Widzewa pobiją swój karnetowy rekord. Szybko jednak zakład został zdjęty z oferty, gdyż kolejny rekord był oczywistością – powiedział oficjalnej stronie klubu Przemysław Klementowski, prezes Widzewa. Całkowita pojemność stadionu ma wzrosnąć do 15 500. Jeśli kibice Widzewa dokupią resztę karnetów na nowy sezon (co jest tylko formalnością), będzie to drugi w 2017 roku rekord.

 

Karnety to ogromny zastrzyk finansowy dla klubu, lecz nie jedyne źródło czerpania zysków. Na początku tygodnia większość pakietów akcji Widzewa wykupiła firma Murapol. Nowi prezesi zapowiedzieli, że chcą przywrócić łódzkiemu klubowi dawny blask. – Przychody z karnetów biją na głowę większość klubów w Polsce, ale nie będzie tak, że w tej chwili nie przelejemy żadnych pieniędzy na konto.

 

Przekażemy pierwszą transzę zgodnie z terminem, ale po prostu nie będziemy ich na razie wydawać, bo nie wymaga tego sytuacja – mówił redaktorom portalu widzew.com jeden z prezesów, Michał Sapota. Według Sapoty, piłkarze Widzewa już mają się szykować do gry w 2. lidze, a głównym celem ma być awans do Ekstraklasy.

 

AIP

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520