20 C
Chicago
środa, 24 lipca, 2024

Od soboty rozpoczną się mecze, których wyniki zadecydują o wyjeździe naszych siatkarzy na igrzyska w Rio

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Australia, Kanada, Chiny, Francja, Iran, Japonia i Wenezuela będą w Tokio przeciwnikami naszych siatkarzy. Od soboty rozpoczną się mecze, których wyniki zadecydują, kto pojedzie w sierpniu na igrzyska olimpijskie do Rio.

W Tokio podopieczni selekcjonera Stephane’a Antigi muszą zająć jedno z trzech miejsc premiowanych awansem do Rio de Janeiro. Rywale z dalekiej Azji poziomem sportowym nie rzucają na kolana. Wiele wskazuje na to, że decydujące będą mecze z Francją i Iranem. To reprezentacje, które od kilku sezonów są w światowym topie. Czy mistrzów świata z 2014 roku może zabraknąć na igrzyskach? W tej chwili nikt z kibiców nad Wisłą nie dopuszcza do siebie takiej myśli. Biało-czerwonych stać na wiele. Trzeba jednak także pamiętać, że mają za sobą ciężki sezon w klubach. Teraz wszystko zależy od tego, czy się odpowiednio zregenerowali. Bo o aklimatyzację możemy być raczej spokojni. Kadra w Japonii jest od tygodnia. Mecze turnieju kwalifikacyjnego z udziałem Polaków będzie można oglądać na otwartych kanałach Polsatu. Pozostałe spotkania tej imprezy trafią na anteny Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra.

Harmonogram meczów Polaków: Sobota, 28 maja – godz. 8.40 Polska – Kanada Niedziela, 29 maja – godz. 8.40 Francja – Polska Wtorek, 31 maja – godz. 12.20 Polska – Japonia Środa, 1 czerwca – godz. 8.40 Chiny – Polska Czwartek, 2 czerwca – godz. 8.40 Polska – Wenezuela Sobota, 4 czerwca – godz. 8.40Polska – Iran Niedziela, 5 czerwca – godz. 8.40 Australia – Polska

TS/RR AIP, Fot.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520