13.3 C
Chicago
wtorek, 27 lutego, 2024

Rządowa promocja prokreacji z królikami w tle… „Spot o królikach trochę kontrowersyjny, ale zwraca uwagę na problem”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł powiedział, że tak zwany spot o królikach ma wywołać dyskusję o problemie małej dzietności w Polsce. Według niego, to już się udało, nawet jeśli materiał jest trochę kontrowersyjny albo komuś się nie podoba. 

W 30-sekundowym spocie przedstawiającym króliki na łące resort promuje prokreację; lektor wypowiada następującą kwestię:

Kto jak kto, ale my króliki wiemy, jak zadbać o liczne potomstwo. Chcesz poznać nasz sekret? Po pierwsze, dużo się ruszamy. Po drugie, zdrowo jemy. Po trzecie, nie stresujemy się, kiedy nie musimy. I po czwarte, nie używamy sobie. Więc jeśli chcesz kiedyś zostać rodzicem, weź przykład z królików. Wiem, co mówię, ojciec miał nas 63”.

Spot kończy się słowami: „Wspieramy zdrowy styl życia. Ministerstwo Zdrowia”. W tle pojawia się logo Narodowego Programu Zdrowia.

Spoty maja być emitowane do końca roku w czasie największej oglądalności we wszystkich ogólnopolskich telewizjach.

Minister Konstanty Radziwiłł podkreślił, że nie jest autorem tego spotu, pracowali nad nim specjaliści. „Specjaliści od kampanii społecznych uznali, że właśnie taki sposób, trochę kontrowersyjny, ale wywołujący dyskusję, będzie dobry dla zwrócenia uwagi na problem, jaki mamy w Polsce i w całej Europie z niedostateczną liczbą rodzących się dzieci” – mówił dziennikarzom.
Spot ma być emitowany do końca roku w ogólnopolskich telewizjach w czasie najwyższej oglądalności.

Informacyjna Agencja Radiowa/ IAR/ Góra/dw + wpolityce.pl

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520