3.6 C
Chicago
sobota, 20 kwietnia, 2024

Spotkanie kierownictwa PiS na temat przyszłych zmian w rządzie. „Dobre, konstruktywne rozmowy”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W Warszawie zakończyło się spotkanie kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości. Rzeczniczka klubu parlamentarnego PiS Beata Mazurek informowała przed rozpoczęciem rozmów, że zostanie omówiona bieżąca sytuacja polityczna oraz przyszłe zmiany w rządzie. Mówiła, że rozmowy będą dotyczyły w niewielkim stopniu zmian personalnych w gabinecie Beaty Szydło oraz kwestii łączenia niektórych resortów. Dodała, że w tej chwili szczegóły przyszłej reorganizacji lub łączenia resortów zna jedynie premier Beata Szydło. Mówiła, że zmiany personalne mają być niewielkie.

Dobre, konstruktywne rozmowy – tak o dzisiejszym spotkaniu liderów obozu rządzącego mówił Adam Lipiński. Na rozmowę o zmianach strukturalnych i personalnych w rządzie przybyli nie tylko liderzy PiS, ale też członkowie rządu.
Sekretarz stanu w Kancelarii Premiera powiedział po wyjściu z siedziby Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie, że nie może mówić o szczegółach spotkania. „Wiedzą państwo, że jestem bardzo asertywny i odporny na pytania dziennikarzy. Nic państwu nie powiem” – tyle tylko powiedział Adam Lipiński po spotkaniu.
Wcześniej rzecznik klubu PiS Beata Mazurek mówiła, że planowana na listopad rekonstrukcja rządu może się przesunąć.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/M.Pieśniewski/mile/dw

IAR/M. Pieśniewski/dw

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520