18.1 C
Chicago
środa, 29 maja, 2024

Nielegalne uprawy konopi w Bielsku Podlaskim

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Bielscy policjanci ujawnili i zabezpieczyli w miniony weekend dwie nielegalne uprawy konopi należące do 25- i 26-latka.

W miniony piątek policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, przy współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, udali się do jednej z miejscowości w gminie Bielsk Podlaski. – Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że może tam być przechowywana znaczna ilość narkotyków — informuje oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim.

– W trakcie sprawdzenia pomieszczeń gospodarczych policjanci ujawnili w maszynie rolniczej oraz pomiędzy belkami pod dachem kilka zawiniątek foliowych zawierających łącznie ponad 14 gramów marihuany. Ponadto okazało się, że poza miejscowością 26-letni właściciel posesji posiada nielegalną uprawę ziela konopi liczącą 5 sadzonek. Jak oświadczył mężczyzna, uprawa zawierała 8 krzaczków, jednak kilka dni wcześniej z trzech hodowanych przez siebie sadzonek wytworzył ujawniony susz roślinny.

Z zabezpieczonych krzaków można było wytworzyć dodatkowo około 110 gramów środka odurzającego. 26-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzut uprawy i wytwarzania środków odurzających. Następnego dnia tj. w minioną sobotę, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bielskiej Policji zatrzymali kolejnego mężczyznę posiadającego nielegalną uprawę konopi. Tym razem informacja dotyczyła rejonu jednej z miejscowości w gminie Boćki.

W trakcie prowadzonej na działce leśnej obserwacji policjanci zatrzymali 25-latka, przy którym ujawniono blisko 5 gramów środków odurzających. Okazało się, że uprawa licząca trzy krzaki ziela konopi również należy do mężczyzny. 25-latek trafił do aresztu. Teraz 25 i 26-latek odpowiedzą przed sądem za swoje postępowanie. Mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(dj) (aip), Fot. KPP w Bielsku Podlaskim

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520