Nauczyciel utopił zwierzęta na oczach uczniów. Nie usłyszy zarzutów

Nauczyciel utopił zwierzęta na oczach uczniów. Nie usłyszy zarzutów

Oskarżony o utopienie na oczach uczniów dwóch szopów i oposa nauczyciel rolnictwa z Florydy nie usłyszy zarzutów kryminalnych. Śledczy uznali, że zabójstwa nie były okrutne ani niehumanitarne.

Dewie Brewton został zawieszony w obowiązkach, kiedy sprawa wyszła na jaw. Potem przeszedł na emeryturę. Nagrania ukazujące topienie zwierząt zostały opublikowane w mediach społecznościowych.

Asystent stanowego prokuratora Toby Hunt stwierdził, że Brewton nie zamierzał torturować “sprawiających trudności” zwierząt. Nauczyciel powiedział śledczym, iż podejrzewał szopy i oposa o zabijanie kurcząt, które hodował wraz z uczniami. Oznajmił, że kiedy już zwierzęta schwytano, nie mógł ich zastrzelić, ponieważ na terenie szkoły nie można mieć broni palnej. Dodał, że uśmiercenie ich ciosem w głowę byłoby z kolei okrutne.

Hunt zwrócił uwagę, że niedawno ława przysięgłych uniewinniła mężczyznę oskarżonego o odcięcie tępymi nożyczkami ogonów czterem kotom.

(łd)

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0