21.5 C
niedziela, 28 kwietnia, 2024

Hokej na lodzie – NHL – karne specjalność NY Islanders – niesamowite emocje w Dallas

Czwarty mecz z rzędu NY Islanders zakończył się remisem. I podobnie jak w trzech innych spotkaniach Islanders pokonali w karnych tym razem zawodników Philadelphia Flyers.  Ponownie bramkarz przeciwnej drużyny musiała uznać wyższość jedynie Okposo. Niesamowity mecz rozegrał bramkarz wyspiarzy Halak, który obronił 43 strzały i został uznany najlepszym graczem meczu.

Hokeiści Stars i Hurricanes również dostarczyli kibicom w Dallas niesamowitych emocji we wtorkowym meczu zasadniczego sezonu ligi NHL. Dallas Stars pokonali Carolina Hurricanes 6:5. Po dwóch tercjach gospodarze prowadzili 5:1 i wydawało się, że mecz jest już rozstrzygnięty. W trzeciej tercji cztery bramki z rzędu zdobyli goście doprowadzając do remisu 5:5. Na 19 sekund przed końcem spotkania zwycięską bramkę dla Dallas zdobył Kanadyjczyk Patrick Sharp.