“Czego lobby LGBT chce uczyć dzieci? “4-latki masturbacji, 6-latki wyrażania zgody na seks”

“Czego lobby LGBT chce uczyć dzieci? “4-latki masturbacji, 6-latki wyrażania zgody na seks”

– Samochód oklejony hasłami łączącymi środowiska LGBT z podofilią widziałem w środę na ulicy Fordońskiej, w rejonie marketu budowlanego – mówi nasz Czytelnik. – Według mnie to nawoływanie do nienawiści. Policja powinna coś z tym zrobić.

Na zdjęciu przysłanym przez Czytelnika w Bydgoszczy widać ciężarówkę oklejoną czarnym banerem, na którym widnieją hasła: “Czego lobby LGBT chce uczyć dzieci”, “4-latki Masturbacji (pisownia oryginalna), 6-latki wyrażania zgody na seks, 9-latki pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu”. Oprócz tego na ciężarówce znajduje się napis “Stop pedofilii”.

 

– Według mnie to jawne nawoływanie do nienawiści, które powinno być ścigane z mocy prawa. Ktoś łączy przestępcze zachowania pedofilskie z osobami o różnych preferencjach seksualnych – mówi nasz Czytelnik.

 

Co na to policja? – Jeżeli ktoś widzi samochód, na którym widnieją hasła, które w jego opinii naruszają prawo, to powinien w pierwszej kolejności zadzwonić na policję i określić, gdzie taki samochód się znajduje, w którym kierunku się przemieszcza, podać numery rejestracyjne albo chociaż opisać ten pojazd, określić markę – mówi Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

 

W ostatnim czasie samochody ciągnące przyczepy z identycznie brzmiącymi hasłami były widziane także w innych miastach, m.in. w Opolu, Gnieźnie i Poznaniu.

 

mc aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0