Cleo, Loka oraz Jacek Kawalec za kilka dni wystąpią w Łowiczu

Cleo, Loka oraz Jacek Kawalec za kilka dni wystąpią w Łowiczu

Zarząd Województwa Łódzkiego w tym roku wybrał trzy miasta, w których w dniach 10-12 maja obędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Wśród nich znalazł się w Łowicz.

Impreza na scenie plenerowej na Nowym Rynku w Łowiczu rozpocznie się 10 maja o godz. 16 i potrwa do godz. 22.20. W programie piątkowej zabawy znalazły się pokazowe mecze gry w koszykówkę z zawodniczkami MUKS Widzewa. Na scenie natomiast oprócz lokalnych grup artystycznych będzie można obejrzeć koncert Joanny Klepko, znanej polskiej piosenkarki występującej na scenie pod pseudonimem artystycznym Cleo. Rozpocznie się on o godz. 21 i potrwa do 22.15. Przed występem gwiazdy wieczoru organizatorzy zapraszają na koncert popowej grupy Loka (godz. 19.30) oraz na recital Jacka Kawalca (godz. 19), który będzie także prowadził piątkową zabawę.

 

Dzień później w Zduńskiej Woli zaśpiewa Grubson (godz. 19.30) oraz Kamil Bednarek (godz. 21). W niedzielę (12 maja) zaś w Tomaszowie Mazowieckim chętnych będzie bawiła formacja muzyczna Samokhin Band (godz. 19.30) oraz zespół IRA (godz. 21). W każdym z miast obędzie się prezentacja projektów dofinansowanych z funduszy europejskich oraz planowane są konkursy dla dzieci i dorosłych. Będzie też można skorzystać z tematycznych pokoi zagadek unijnych (escape room) i aerotunelu. Milusińscy mogą także liczyć na darmową watę cukrową oraz popcorn.

 COMMENTS

WORDPRESS: 0