3.8 C
Chicago
piątek, 26 lutego, 2021

22 000 uczniów szkół publicznych w Miami-Dade wróciło do klas

Popularne

Poniedziałek był pierwszym dniem nauki w nowym roku szkolnym dla przedszkoli, pierwszoklasistów i uczniów niepełnosprawnych. Dr Aileen Marty, specjalista od chorób zakaźnych, powiedziała, że rodzice powinni przestrzegać wytycznych CDC.


W środę 7 października powrócą wszyscy pozostali uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie klas szóstej, dziewiątej i dziesiątej. Wszyscy pozostali uczniowie powrócą 9 października.
Okręg miał ponownie otworzyć szkoły w późniejszym terminie, ale decyzja o wcześniejszym otwarciu zapadła w zeszłym tygodniu po tym, jak stanowy komisarz ds. Edukacji nakazał ponowne otwarcie szkół do 5 października.
Kurator powiedział, że w każdej szkole są pracownicy wyszkoleni medycznie, setki nauczycieli zastępczych pod ręką, a pakowana żywność zostanie dostarczona do sal lekcyjnych, aby zminimalizować kontakt.
W niektórych szkołach uczniowie chodzą do kafeterii po zajęciach i otrzymują coś na wynos. Superintendent dodał, że szkoły bez okien otrzymały w ciągu ostatnich dwóch dni nowe filtry powietrza. Na konferencji prasowej komisarz Miami-Dade, Daniella Levine Cava, ogłosiła, że pomogła dostarczyć 1000 masek do szkół publicznych hrabstwa Miami-Dade.
Okręg przygotował pulpit nawigacyjny, dzięki któremu rodzice mogą wiedzieć, co się robi, aby szkoła ich dzieci była bezpieczna.
Pulpit nawigacyjny będzie również śledził wszelkie zgłoszone przypadki koronawirusa u pracowników lub studentów.
JK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane