HomeFloryda

2 młode mieszkanki Florydy aresztowanie pod zarzutami handlu nieletnimi

2 młode mieszkanki Florydy aresztowanie pod zarzutami handlu nieletnimi

FBI aresztowało dwie młode mieszkanki Florydy – Kiarę Nunez oraz Alexandrę Razmirez pod zarzutami handlu nieletnimi.

Broward County Human Trafficking Taks Force aresztował mieszkankę Holywood, Kiarę Nunez  (21l.) oraz mieszkankę Coral Springs, Alexandrę Ramirez (19l.). Do obu zatrzymań doszło pod zarzutami handlu nieletnimi.

Kobiety są oskarżone o przemyt dwóch 15-latek na przełomie października 2019 oraz stycznia 2020r. Policji udało się uratować jedną z dziewczynek podczas tajnej misji w hotelu w Ft. Lauderdale 29 stycznia.

Policja twierdzi, że wpadli na trop przez ogłoszenie w internecie. Oferowano w nim usługi seksualne w zamian za pieniądze w okolicach Fort Lauderdale. Zamieszczone tam zostały zdjęcia dwóch młodych, nagich kobiet, które później okazały się ofiarami przemytu.

Kobiety wynajmowały przynajmniej pięć lokacji przez AirBnB, w których miałaby przebywać w czasie wynajmu jedna z dziewczyn.

Uratowana nastolatka twierdzi, że przez czas jej zatrzymania pojawiła się tylko jedna taka “randka” a kobiety były rozzłoszczone, że nie zarabiają więcej pieniędzy. Groziły im też wielokrotnie, że wywiozą je w “jakieś odludne miejsce”.

 

PS

 

COMMENTS