18.1 C
Chicago
środa, 29 maja, 2024

Znany fotograf dodawał spermę do jedzenia. Film opublikował w sieci

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Znany fotograf ze Szczecina dodawał nasienie do jedzenia i napojów. Częstował tym nieświadome niczego kobiety. Wszystko nagrał ukrytą kamerą i opublikował w sieci. Internauci rozpoznali miejsce i pomogli w schwytaniu mężczyzny. 

Na filmie zamieszczonym w sieci widać, jak mężczyzna wstrzykuje spermę do pączków, ciastek, koktajli i częstuje nimi niczego nieświadome kobiety. Nie jest to jednorazowy proceder. Sceny z filmu nagrywane są w wielu miejscach, na materiale widać ujęcia z prywatnych mieszkań i kawiarni. Czujni internauci z serwisu Wykop rozpoznali także biuro szczecińskiej firmy muzycznej. Kobieta były częstowane także alkoholem i różnymi napojami.

 

Na krótkim filmie widać również narządy mężczyzny, słoik z nasieniem oraz strzykawkę, za pomocą której wstrzykiwał spermę do jedzenia. Prokurator Małgorzata Wojciechowicz powiedziała nam, że do prokuratury zgłosiło się 8 poszkodowanych kobiet.

 

– Śledztwo przejęła Prokuratura Okręgowa w Szczecinie – mówi Wojciechowicz – Śledztwo dotyczy przestępstwa przeciwko wolności. Podejrzany trafił do aresztu na trzy miesiące. Fotograf to najprawdopodobniej 40-letni stargardzianin, działający ostatnio głównie w Szczecinie. Jest dobrze znany mieszkańcom naszego miasta, wśród znajomych na Facebooku ma wielu z nich, w tym także przedstawicieli stargardzkich władz. Sprawcę udało się odszukać dzięki pomocy Internautów, którzy na forum portalu Wykop.pl prowadzili swoje własne „dochodzenie”.

 

Zwracając uwagę na drugi plan, tło wydarzeń zarejestrowanych na filmie, ustalili najpierw miejsce po czym udało ustalić im się dane mężczyzny. Prokuratura reaguje także na informacje o tym, że filmy z wizerunkiem pokrzywdzonych wciąż są dostępny w Internecie. – Będziemy zabiegali, by usunąć je z sieci – dodaje Wojciechowicz.

TS/red (aip)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520