9.8 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Zmarł kolejny piłkarz Wólczanki z sobotniego wypadku.

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Niestety koszmarny wypadek w Weryni w powiecie kolbuszowskim przyniósł kolejne ofiary. Wczoraj po południu w szpitalu zmarł 25-letni Mariusz Korzępa, były gracz  Czarnych Połaniec. Dzisiaj rano w szpitalu zmarł piąty piłkarz Wólczanki Wólka Pełkińska – 29-letni Kamil Oślizło.

Trzech piłkarzy zginęło w Wielką Sobotę w wypadku, do którego doszło w Weryni w powiecie kolbuszowskim na Podkarpaciu. Między innymi bracia Pydych – Rafał i Kamil. Rafał to były piłkarz kilku klubów Kielecczyzny. 
Na zakręcie drogi ciężarowa scania zderzyła się z volkswagenem transporterem, którym podróżowało osiem osób. Na miejscu zginęło trzech pasażerów busa, dwaj kolejni zostali przewiezieni do szpitala w krytycznym stanie. Ofiary wypadku to piłkarze trzecioligowej Wólczanki Wólka Pełkińska, którzy jechali na mecz z Avią Świdnik. Spotkanie zaplanowane na godzinę 12 oczywiście zostało odwołane.

Na miejscu tragedii pracują policjanci pod nadzorem prokuratorów. Rafał Pydych miał 27 lat, był wychowankiem Stali Mielec. Grał też w kilku klubach Kielecczyzny, między innymi w Wiśle Sandomierz, Zdroju Busko-Zdrój i Czarnych Połaniec. Barwy klubu z Połańca reprezentował jeszcze w sezonie 2014/2015, przed tym sezonem trafił do Wólczanki Wólka Pełkińska. Jego młodszy brat, 22-letni Kamil Pydych, również był wychowankiem Stali Mielec, ostatnio również reprezentował barwy Wólczanki Wólka Pełkińska. W wypadku zginął też 18-letni Patryk Szewczak. Wśród rannych jest Kamil Hul, były czołowy piłkarz Wisły Sandomierz.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520