Zgwałcił dziecko pod Grudziądzem? Został aresztowany

Zgwałcił dziecko pod Grudziądzem? Został aresztowany

Do zdarzenia – jak się nieoficjalnie dowiadujemy – doszło na terenie jednej z gmin powiatu grudziądzkiego. Pokrzywdzony to nastolatek. Podejrzany o tę zbrodnię, Przemysław G. usłyszał zarzut zgwałcenia i został tymczasowo aresztowany.

– Zdarzenie takie było. Śledztwo w tej sprawie jest na wstępnym etapie i nadal są wykonywane czynności. O szczegółach nie możemy mówić – informuje Magdalena Chodyna, zastępca prokuratora rejonowego w Grudziądzu. – Sąd przychylił się do naszego wniosku i zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

 

Do tej zbrodni miało dojść w piątek, w godzinach popołudniowych w toalecie jednego z lokali na terenie gminy Łasin. Podejrzany o gwałt, Przemysław G. – jak się nieoficjalnie dowiadujemy – pochodzi najprawdopodobniej z jednej ze wsi gminy Łasin.

 

Na miejscu zdarzenia m.in. zabezpieczono ślady. Przesłuchiwano świadków. Czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora. Podejrzany usłyszał zarzut Kodeksu Karnego “Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12”.COMMENTS

WORDPRESS: 0