HomeNew York

Wirtualne kolejki, wyznaczone wejścia – znamy już zasady zwiedzania choinki na Rockefeller Center

Wirtualne kolejki, wyznaczone wejścia – znamy już zasady zwiedzania choinki na Rockefeller Center

Chociaż choinka na Rockefeller Center nie została jeszcze zapalona, to tłumy już zbierają się w jej okolicy, aby poczuć ducha świąt. To właśnie dlatego, w tym roku odwiedzanie świątecznego drzewka nie obejdzie się bez obostrzeń.

Oficjalne odpalenie światełek na choince przy Rockefeller Center odbędzie się w środę, 2 grudnia o 8PM. Nie będzie wtedy można przebywać na terenie placu.

Drzewko odwiedzić osobiście będzie można dopiero od czwartku. Wejścia na plac są monitorowane a w samych kolejkach stać będzie trzeba przestrzegając zasad dystansu społecznego co mają ułatwiać “wirtualne kolejki”.

Choinka świecić się będzie codziennie od 6AM do północy. Każdy zwiedzający będzie miał 5 minut na nacieszenie się drzewem oraz zrobienie zdjęć.

50,000 wielokolorowych światełek na pewno będzie robiło niemałe wrażenie i tegoroczne ozdoby w niczym nie będą odstawały od tego, co od wielu lat cieszy oczy Nowojorczyków.

Aby zmniejszyć szanse na zakażenie w kolejce można stać “witrualnie”. Specjalny kod QR pozwoli na rezerwację swojego miejsca a wiadomość SMS poinformuje chętnych o tym, że teraz ich kolej.

 

 

 

PS

 

 

COMMENTS