26.8 C
Chicago
czwartek, 13 czerwca, 2024

To oni uratowali 71-latkę przed gwałtem, kiedy inni przechodnie odwracali wzrok

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Zidentyfikowano dwóch mężczyzn, którzy zapobiegli gwałtowi na 71-letniej kobiecie w parku w Tempe, w Arizonie. Jednym z wybawicieli staruszki jest ofensywny liniowy z zespołu futbolowego New England Patriots.

Do incydentu doszło 20 marca w parku Kiwanis. 30-letni Kevin Caballero – w biały dzień, kiedy w parku znajdowało się wielu ludzi – pchnął na ziemię spacerującą seniorkę i próbował zdjąć jej spodnie. Na szczęście wokół było parę osób, które przejęły się wołaniem o pomoc i ruszyły w kierunku napastnika, krzycząc, aby zszedł z kobiety. Jednym z wybawców był gracz futbolu amerykańskiego – ofensywny liniowy z klubu New England Patriots – Justin Herron. Zareagował także Murray Rogers – mieszkaniec Phoenix.

„Początkowo usłyszałem krzyki, które sprawiły, że byłem bardziej świadomy tego, co się dzieje. Kiedy zacząłem zbliżać się, zdałem sobie sprawę, że sytuacja była o wiele bardziej poważna, niż myślałem, musiałem to powstrzymać” – wspomina Herron.

„Jak powiedział Justin – nie mogłem uwierzyć, biorąc pod uwagę liczbę osób w parku o tej porze dnia, że ​​to, co widziałem, faktycznie się wydarzyło. Przerażające było być świadkiem” – powiedział Rogers.

Obaj mężczyźni zostali wyróżnieni przez lokalną policję nagrodą Outstanding Service Award. Spotkali się także z kobietą, którą uratowali – 5 dni po incydencie. Caballero czeka na proces o napaść seksualną.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520