HomeCiekawostki

Tego jeszcze w polskiej telewizji nie było. Będą upijać się na wizji

Tego jeszcze w polskiej telewizji nie było. Będą upijać się na wizji

„Drunk History” to amerykański program telewizyjny wyprodukowany przez Comedy Central, oparty na serialu internetowym „Funny or Die” stworzonym przez Dereka Watersa i Jeremy’ego Konnera w 2007 roku.

Tego jeszcze w polskiej telewizji nie było. W październiku kanał Comedy Central rozpocznie emisję nowego programu rozrywkowego „Drunk History – Pół litra historii”, w którym celebryci pod wpływem alkoholu opowiedzą o historii Polski. Poinformował o tym portal Wirtualnemedia. Program ma bazować na formule znanej m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii czy Argentynie. W trakcie programu popularne polskie gwiazdy mają pić drinki przed kamerami. Kiedy już zaszumi im w głowach, odtworzą dzieje państwa i narodu polskiego, a widzowie obejrzą ich opowieści w postaci scenek, odegranych przez aktorów w strojach z tamtej epoki.

Wszystkie kwestie wypowiadane są przez gwiazdę, a aktorzy naśladują je ruchem ust. W produkcji wezmą udział aktorzy, celebryci, influencerzy oraz gwiazdy kabaretu i stand-upu, m.in. Portal internetowy informuje, że tym gronie znajdą się m.in.: Katarzyna Kołeczek i Bartek Kasprzykowski (wystąpią w pierwszych odcinkach), a w historycznych inscenizacjach pojawią się m.in. Piotr Cyrwus, Mirosław Baka czy Rafał Mohr. Nie jest znany jeszcze dobór wydarzeń historycznych Polski, które zostaną pokazane w programie. Producenci twierdzą, że mają być przedstawione w „nietypowy i zabawny sposób”. Zobacz prognozę pogody na jutro:

 

-Katarzyna Kołeczek i Bartek Kasprzykowski wystąpią w pierwszych odcinkach.

 

 

COMMENTS