Szybkie randki w Warszawie 2019. Przyjdź i spotkaj miłość swojego życia!

Szybkie randki w Warszawie 2019. Przyjdź i spotkaj miłość swojego życia!

Miłości czasem trzeba pomóc, a takie spotkania z nieznajomymi są ku temu świetną okazją. Jeśli więc szukacie swojej drugiej połówki może warto spróbować? Szybkie randki w Warszawie odbywają się praktycznie w każdym miesiącu.

W Warszawie regularnie odbywają się spotkania dedykowane singlom z Warszawy. Poszukujący miłości mogą ze sobą porozmawiać kilka minut, a później – zmieniają partnera. Na koniec decydują, czy ktoś spodobał im się na tyle, że chcą umówić się ponownie.

 

W organizacji szybkich randek w Warszawie specjalizuje się kilka firm. Informacji o aktualnych datach speed dating w Warszawie szukajcie na ich stronach. Są to:

 

 

  • Upoluj Singla – www.upolujsingla.pl

 

  • Speed Dates – www.speed-dates.pl

 

  • Wybierz Singla – www.wybierzsingla.pl

 

  • Randki w 5 minut – www.randkiw5minut.pl

 

  • Szybkie Randki – www.shortdating.pl

 

  • Zarandkuj – www.zarandkuj.pl

 

  • We Date – www.wedate.pl/

 

  • Speed Dating Warszawa – www.minirandki.pl/speed-dating-warszawa/

 

  • Chrześcijańskie Randki – www.chrzescijanscysingle.pl

 

 

Jedna rozmowa trwa ok. 5 minut. O tym, że należy kończyć rozmowę i przejść do kolejnej osoby, informuje dźwięk dzwonka. Uczestnicy otrzymują od koordynatora kartę, na której zaznaczają ulubionych rozmówców, a jeśli dwie osoby wskazały siebie nawzajem, otrzymują później powiadomienie. W randkach nie może jednak wziąć udziału każdy – wydarzenia skierowane są do konkretnych grup wiekowych. Zazwyczaj jest to przedział 24-38 lat. Ale są też randki dla osób 40+ i 50+.

 

– Z całych sił staramy się wprowadzić naturalną, radosną i komfortową atmosferę, która pozwoli każdemu uczestnikowi dostosować się do nowej sytuacji w taki sposób, aby czuł się swobodnie. Pomimo, że pierwsze wejście, minuty i rozmowy to zazwyczaj najtrudniejsze chwile dla każdego uczestnika, to już po drugim dzwonku mogę patrzeć na zupełnie innych ludzi, którzy stają się coraz pewniejsi siebie, uśmiechnięci, zaciekawieni drugą osobą – to dla nas najważniejsze momenty, z których czerpiemy ogromną satysfakcję – mówią organizatorzy szybkich randek.

 

 COMMENTS

WORDPRESS: 0