16.8 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

Policjanci szukają 3,5-letniego chłopca z Nowogrodźca wzdłuż koryta rzeki

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Policjanci dziś od rana szukają trzyipółletniego chłopca z Nowogrodźca na Dolnym Śląsku wzdłuż koryta rzeki, przy której dziecko było widziane po raz ostatni.
Oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Bolesławcu, aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska, mówiła, że dziś w akcji poszukiwawczej w terenie bierze udział około 30 osób. Policjanci idą wzdłuż koryta rzeki Kwisy od Nowogrodźca w dół rzeki. Po terenie przyległym idą też psy z komisariatu wodnego we Wrocławiu. Na tym samym odcinku strażacy spływają też łodzią.
Jak mówiła Anna Kublik-Rościszewska, jednocześnie cały czas trwają działania operacyjne, polegające między innymi na weryfikowaniu wątków kryminalnych.
Chłopiec zaginął ponad tydzień temu, w poniedziałek wieczorem. Był pod opieką ojca na działce w Nowogrodźcu, w pobliżu której przepływa rzeka. Akcja poszukiwacza zaczęła się zaraz po zgłoszeniu zaginięcia. W jej pierwszej fazie przeszukano ponad pięćset hektarów okolicznych terenów. W poszukiwaniach brali udział policjanci, strażacy i żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. W użyciu był helikopter i policyjne drony. Przez pięć dni policyjni płetwonurkowie przeszukiwali też rzekę. Akcja prowadzona w terenie jest przerywana na noc.

IAR/Informacyjna Agencja Radiowa/ #Krać/i jf/w hm

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520