"> Nowoczesna zbiera fundusze na kampanię reklamową. To odpowiedź na billboardy PiS - wiadomosci.com

Nowoczesna zbiera fundusze na kampanię reklamową. To odpowiedź na billboardy PiS

Nowoczesna zbiera fundusze na kampanię reklamową. To odpowiedź na billboardy PiS

“Aby skutecznie obalać kłamstwa pisowskiej propagandy i pokazywać ludziom alternatywę lepszą niż Kaczyński wypychający nas z coraz mocniej integrującej się Europy w ręce Putina, musimy odpowiedzieć PiS-owi własną kampanią informacyjną” – pisze w oświadczeniu lider Nowoczesnej Ryszard Petru.

Akcja Nowoczesnej ma być odpowiedzią na kampanię partii rządzącej mającą przekonać Polaków do proponowanych zmian w ustawach o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym. Aby to osiągnąć partia Jarosława Kaczyńskiego rozpoczęła wieszanie w całym kraju plakatów namawiających do społecznego zaakceptowania zmian. Została uruchomiona także specjalna strona internetowa, na której przeczytać można co PiS chce zmienić w funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości.

“Za propagandowe billboardy PiS-u płaci Polska Fundacja Narodowa utworzona przez obsadzone Misiewiczami największe Spółki Skarbu Państwa. PiS ‘na promocję Polski’ dostał od nich aż 100 mln złotych! Na akcję z billboardami przeznacza prawie 20 milionów złotych” – czytamy w komunikacie Nowoczesnej.

Dalej Ryszard Petru zapowiada akcję internetową, która ma być odpowiedzą partii na każde hasło na billboardach PiS-u.

Jak podkreśla ten cel ugrupowanie potrzebuje 150 tys. złotych.

“To mniej niż procent sumy wydanej przez PiS na billboardy, a umożliwi nam ona dotarcie do setek tysięcy nowych odbiorców” – pisze lider partii i prosi ponadto o udostępnianie w mediach społecznościowych treści związanych z akcją.

 

 


COMMENTS

WORDPRESS: 0