23.6 C
wtorek, 21 maja, 2024

NHL – wyniki niedzielnych spotkań

Hokeiści Calgary Flames pokonali własną publicznością Anaheim Ducks 8:3 w meczu zasadniczej fazy rozgrywek o Puchar Stanleya.

W drugiej tercji, przy stanie 1:1, gospodarze w ciągu niespełna półtorej minuty strzelili trzy gole. Następnie poszli za ciosem i w 46 minucie meczu prowadzili już 8:1.
Trzy niedzielne spotkania rozstrzygnęły się w dogrywce – Carolina Hurricanes pokonali Tampa Bay Lightning 1:0, New York Islanders przegrali z Detroit Red Wings 3:4, a Edmonton Oilers ulegli Minnesota Wild 1:2.
Dopiero w karnych liderzy Konferencji Wschodniej Montreal Canadiens pokonali na wyjeździe Los Angeles Kings 5:4.
W trzech tercjach Nashville Predators przegrali z Philadelphia Flyers 2:4, a prowadzący w Konferencji Wschodniej Chicago Blackhawks ulegli Winnipeg Jets 1:2.