25 C
Chicago
niedziela, 16 czerwca, 2024

Krzysztof Grzelczyk został konsulem RP w Kanadzie

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Krzysztof Grzelczyk, były polityk związany z Prawem i Sprawiedliwością, były wojewoda dolnośląski został konsulem RP w Kanadzie. Wcześniej był konsulem w Wielkiej Brytanii.

– Po 13 miesiącach służby w Londynie przyszedł czas na podjęcie nowych wyzwań, tym razem za oceanem. Dziękuję moim współpracownikom w urzędzie konsularnym w Londynie za ten wspólnie spędzony czas, w wyjątkowo trudnych warunkach.Dziękuję naszym Rodakom żyjącym na Wyspach za to, że mnie i żonę z wielką życzliwością tu przyjęli.Wzruszające pożegnania już za nami.

Wkrótce spotkania z Polakami w Toronto – poinformował Krzysztof Grzelczyk, który pełni teraz funkcję konsula w Kanadzie. Grzelczyk był wojewodą dolnośląskim za poprzednich rządów PiS – w latach 2005-2007.

Pełniąc funkcję szefa konsularnego w Londynie rozstał się z lokalną polityką. W ostatnich wyborach parlamentarnych Krzysztof Grzelczyk startował w wyborach do Senatu. Nie udało mu się wywalczyć mandatu senatora. Grzelczyk przegrał z Barbarą Zdrojewską (Platforma Obywatelska).

MAL aip

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520