HomeCiekawostki

Joanna Krupa jest w ciąży! Gwiazda ogłosiła radosną nowinę w Dzień Matki!

Joanna Krupa jest w ciąży! Gwiazda ogłosiła radosną nowinę w Dzień Matki!

Joanna Krupa jest w ciąży! Gwiazda ogłosiła radosną nowinę w Dzień Matki w studio “Dzień Dobry TVN”. Modelka i jurorka “Top Model” ujawniła, że z mężem Douglasem Nunesem oczekują narodzin pierwszego dziecka.

W Dzień Matki 2019 jurorka “Top Model” ogłosiła radosną nowinę. Joanna Krupa w “Dzień Dobry TVN” ujawniła, że razem z mężem Douglasem Nunesem oczekują narodzin pierwszego dziecka. Modelka przyznała, że zawsze chciała być matką, tylko czekała na właściwą osobę.

U boku Douglasa Nunesa znalazła w końcu szczęście. Joanna Krupa jest bardzo szczęśliwa, że to właśnie z nim może rozpocząć nowy okres w życiu.

Jak serduszko bije, to jest coś niesamowitego! Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie. A potem wysłałam mu coś jeszcze. Coś na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, że czemu wysłałam mu zdjęcie. Mogłam powiedzieć mu w domu. Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna – opowiadała Joanna Krupa w “Dzień Dobry TVN”.

Przypominamy, że ślub pary odbył się w sierpniu 2018 roku. Jak się poznali? -Spotkaliśmy się w parku. Mój pies na niego szczekał i wtedy mnie zobaczył, ale nie podszedł za pierwszym razem – opowiadała w licznych wywiadach modelka.
Joannie Krupie i jej mężowi serdecznie gratulujemy! Przypominamy również, że jesienią na antenie TVN wystartuje 8. sezon programu “Top Model”. W jury oprócz Katarzyny Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego pojawi się Joanna Krupa.

Wcześniej, bo już w sierpniu będziemy mogli Joannę Krupę zobaczyć w Chicago, gdzie wspólnie z Krzysztofem Ibiszem poprowadzą Festival Polonaise 2019.

Red. Adriana Słowik/AIP/PolskaPress

COMMENTS