17.1 C
Chicago
środa, 21 lutego, 2024

Floryda. Zmiana danych dot. płci na prawie jazdy może zostać uznana za oszustwo

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

www.strony.us - Strony Internetowe, Strony Internetowe Chicago Floryda, Pozycjonowanie, Pozycjonowanie stronwww, Pozycjonowanie Stron Chicago Floryda, Reklama Chicago

Jeszcze zanim kwestię płci na stanowych prawach jazdy uregulowano przepisami, Departament Bezpieczeństwa Autostrad i Pojazdów Samochodowych wydał notatkę, w której informuje, że zmiana oznaczenia płci na licencji może stanowić oszustwo „karne i cywilne”. Jeśli osoba fizyczna deklaruje płeć niezgodną z jej płcią biologiczną, stan „może udaremniać zdolność stanu do egzekwowania prawa”.

W czasie, kiedy legislatura pracuje nad ustawą, która nakaże na uwzględnianie na prawie jazdy płci przypisanej przy urodzeniu, Departament Bezpieczeństwa Autostrad i Pojazdów Samochodowych wyprzedził prawodawców, wydając notatkę bazującą na obecnej wykładni prawa.

„Zezwolenie osobie fizycznej na edycję jej prawa jazdy w celu odzwierciedlenia wewnętrznego poczucia roli płciowej lub tożsamości, które nie jest ani niezmienne, ani obiektywnie weryfikowalne, podważa cel rejestru identyfikacyjnego i może udaremnić zdolność stanu do egzekwowania przysługujących mu praw” – napisał w notatce Robert Kynoch, zastępca dyrektora wykonawczego departamentu.

Dodał, że osoba  „fałszywie deklarująca” swoją płeć, co rozumie się przez niepodanie płci przypisanej przy urodzeniu, popełnia oszustwo „karne i cywilne”.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520