14.3 C
Chicago
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Farciarz z Florydy przegapił szansę na odbiór 36 mln nagrody z Mega Millions. Pieniądze trafią gdzie indziej

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Gdzieś na Florydzie leży los wart 36 milionów dolarów. Już jednak za późno, żeby zrealizować zwycięski kupon loterii Mega Millions. Termin odbioru nagrody minął w zeszły weekend, jednak pieniądze nie pozostaną własnością loterii. Trafią na szczytny cel!

Zwycięski kupon wart 36 milionów dolarów został sprzedany w Publix na Roosevelt Boulevard w Jacksonville w ubiegłym roku. W minioną niedzielę minął 180-dniowy termin składania wniosku o wypłatę fortuny. Niestety, zwycięzca nie zgłosił się po wygraną.

Michelle Griner – rzeczniczka Florida Lottery – przekazała, że zwycięzca bezpowrotnie utracił wygraną, a jego kupon „jest wart tyle, co papier, na którym został wydrukowany”.

Przypadek z Jacksonville przypomina podobne wydarzeni z historii. M.in. to, kiedy 26 milionów dolarów zostało utracone przez właściciela zwycięskiego kuponu w wyniku nieszczęśliwego wypadku w pralni w 2021 roku. W 2011 roku zwycięzca nie odebrał 77 milionów dolarów nagrody, gdyż wcześniej porzucił zwycięski los.

Ale nie wszystko stracone! Zgodnie z prawem stanu Floryda aż 80% nieodebranej nagrody trafi do Educational Enhancement Trust Fund. Fundusz ten służy finansowaniu nieoczekiwanych wydarzeń związanych z edukacją, a także na wsparcie dla uczniów i personelu. Pozostałe 20% z wygranej wróci do puli nagród.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520