32.5 C
Chicago
sobota, 22 czerwca, 2024

Dziś Tomasz Gollob kończy 46 lat!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

11 kwietnia urodziny obchodzi Tomasz Gollob, kapitan MrGarden GKM Grudziądz. Indywidualny mistrz świata z 2010 roku, najlepszy, polski żużlowiec w historii. Wciąż ma nienaganną sylwetkę i jeździ na żużlu tak, że wyścigi z jego udziałem należą do najlepszych w PGE Ekstralidze.

Indywidualny mistrz świata z 2010 roku dziś kończy 46 lat! Nadal jeździ na żużlu, pomagając drużynie GKM-u, zwłaszcza na domowym torze. Wciąż jeszcze potrafi popisać się w meczu mistrzowską jazdą a wyścigi z jego udziałem zyskują najwyższe noty u kibiców.

Tomasz Gollob wierzy, że ten sezon w PGE Ekstralidze odjedzie w barwach MrGarden GKM z lepszymi efektami niż w sezonie 2016.

Jego obecność w drużynie MrGarden GKM Grudziądz dodaje zespołowi prestiżu i procentuje też rozwojem juniorów, którzy chcą się od niego jak najwięcej nauczyć. Gollob chętnie pomaga całej drużynie, bardzo przeżywa każdy mecz. Ma nieprzeciętną osobowość, za co nie tylku grudziądzcy fani go cenią.

Swego czasu dość długo jeździł z logo „Gazety Pomorskiej” na kevlarze. Jubilatowi życzymy dalszej, szczęśliwej jazdy na żużlu, jak najwięcej zdrowia i realizacji wszystkich marzeń!

aip, Fot. PolskaPress

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520