Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Stadionie Narodowym. Wspólny koncert we wrześniu

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Stadionie Narodowym. Wspólny koncert we wrześniu

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią na jednej scenie! Wspólny koncert artystów odbędzie się we wrześniu 2019 na Stadionie Narodowym. 

 

Polski piosenkarz i autor tekstów Dawid Podsiadło oraz raper Taco Hemingway wystąpią na jednej scenie podczas wrześniowego koncertu na PGE Narodowym w Warszawie. Dla obydwóch artystów będą to jedyne koncerty w tym roku. Sprzedaż biletów ma wystartować lada moment, jednaka szczegóły nie są jeszcze znane (prawdopodobnie w piątek 10 maja).

 

Warto jednak mieć na uwadze, że bilety na ostatnią trasę Podsiadło wyprzedały się w niecałe 4 minuty. Podobnie było w przypadku Taco Hemingwaya. Wejściówki rozeszły się w kilka godzin od startu sprzedaży.

 

– Po zakończeniu trasy, znowu na chwile zniknę z koncertowania. Ale zanim zniknę zagram jeszcze jeden bardzo wyjątkowy koncert w tym roku. Zdradzę tylko, że warto bo to będzie jedyna taka okazja i ostatnie takie małomiasteczkowe dźwięki na żywo. – pisze Dawid Podsiadło na swoim Facebooku.

 

Jak na razie szczegółowe dane nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że koncert odbędzie się we wrześniu 2019 na PGE Narodowym w Warszawie. Jednak organizatorzy zapowiedzieli, że wszystkie informacje ujawnią jeszcze w tym tygodniu. Podamy je w tym artykule, który będzie na bieżąco aktualizowany.

 

*****

Spekuluje się także, że ich wspólny koncert może oznaczać następnie ich dłuższą przerwę od muzyki. Dawid zakończy bowiem “Małomiasteczkową Trasę”, a Taco już jasno poinformował, że w tym roku będzie to jego jedyny koncert. Powrót być może dopiero w przyszłym roku.

Przypomnijmy, że Taco i Dawid współpracowali ze sobą już w 2018 roku. Podsiadło gościnnie wystąpił w piosence “Tamagotchi” na albumie “SOMA 0,5 mg” Taco Hemingwaya i Quebonafide.

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0