Świąteczny Kiermasz w River Grove

Świąteczny Kiermasz w River Grove

Mija kolejny rok i zbliżają się długo oczekiwane magiczne święta. W tym radosnym czasie zapraszamy na Świąteczny Kiermasz do River Grove (8001 W. Belmont Ave, River Grove IL).

Po raz pierwszy w River Grove, w dniach 14 – 24 grudnia będziemy mogli wspólnie radować się z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Ponad 100 000 światełek jak 100 000 gwiazd rozbłyśnie w specjalnych namiotach, aby każdy z nas mógł poczuć ten nadzwyczajny świąteczny klimat. Pyszne jedzenie z różnych zakątków świata, ozdoby i ornamenty świąteczne, Święty Mikołaj i moc atrakcji dla całych rodzin, to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających Świąteczny Kiermasz.

Pozwól zabrać się w magiczny świat Bożego Narodzenia. Poczuj atmosferę,  która w czasie świąt wypełnia nasze domy już 14-24 grudnia. Odwiedź Magiczny Świąteczny Kiermasz w River Grove. Bądź naszym gościem. Już dziś zapraszamy.

Więcej informacji na stronie: www.magicalchristmasmarket.com

Zapraszamy partnerów i wystawców, którzy chcą razem z nami stworzyć to magiczne. Napisz do nas magicalchristmasmarket@gmail.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0