18.1 C
Chicago
środa, 29 maja, 2024

Założyła kartę kredytową na 88-latkę z Alzheimerem, żeby „zrobić sobie pupę”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Pielęgniarka z Florydy została oskarżona o kradzież tożsamości 88-letniej pacjentki z chorobą Alzheimera, żeby uregulować rachunek za jej operację plastyczną.

31-letnia Tiffany Acuna otworzyła linię kredytową na nazwisko ofiary, a następnie użyła jej do opłacenia kilku zabiegów, w tym „brazylijskiego liftingu pośladków” – podaje WESH2.

Biuro szeryfa Volusia County przekazało, że dochodzenie rozpoczęło się zaraz po tym, jak ofiara otrzymała niespodziewany rachunek za kartę kredytową, której nie zakładała.

Zanim doszło do zatrzymania, śledczy rozmawiali z 31-latką, gdyż jej nazwisko znalazło się wśród danych jednej z usług, które wykupiła za pomocą założonej na nazwisko 88-latki karty kredytowej. Wówczas Acuna wszystkiemu zaprzeczyła.

Przestraszona wizją konsekwencji kobieta miała następnie skontaktować się z mężem kobiety, aby prosić go o zgodę na plan spłaty wyłudzonych pieniędzy, „żeby zapobiec oskarżeniom karnym”.  Nakłaniała ponadto ofiarę do podpisania umowy pożyczki. Miała spłacać po 1000 dolarów miesięcznie, aż do uregulowania należności.

Kobieta przyjechała do domu ofiary z 1500 dolarami w gotówce, aby skłonić ją do podpisania umowy. Tam czekali już na nią zastępcy szeryfa.

Acuna została aresztowana w piątek. Oskarżono ją o kradzież oraz oszustwo.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520