HomeWielkopolskie

Wielkopolska: Ciężarna zostawiła list pożegnalny. Czy popełniła samobójstwo?

Wielkopolska: Ciężarna zostawiła list pożegnalny. Czy popełniła samobójstwo?

Są nowe ustalenia w sprawie śmierci 29-letniej Pauliny K. z Gostynia. Przypomnijmy, że kobieta była w siódmym miesiącu ciąży. 24 czerwca wyszła z gabinetu lekarskiego w Lesznie nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie na policje, która wszczęła poszukiwania.

Są nowe ustalenia w sprawie śmierci 29-letniej Pauliny K. z Gostynia. Przypomnijmy, że kobieta była w siódmym miesiącu ciąży. 24 czerwca wyszła z gabinetu lekarskiego w Lesznie nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie na policje, która wszczęła poszukiwania. Wczoraj poszukiwania zostały zakończone, ponieważ znaleziono ciało kobiety.

 

– Zwłoki kobiety zostały znalezione w lesie na granicy powiatów leszczyńskiego i gostyńskiego. W akcji poszukiwawczej wzięło udział 40 policjantów – informuje Monika Curyk, p.o oficera prasowego KPP w Gostyniu. Okazało się, że w samochodzie, którym poruszała się 29-latka znajdował się list pożegnalny. Dlatego w chwili obecnej najbardziej prawdopodobną wersją jest to, że kobieta popełniła samobójstwo. Ponadto lekarz wykluczył udział osób trzecich.

 

aipCOMMENTS