Warszawa: Brak prądu na ul. Domaniewskiej i w okolicach Galerii Mokotów

Warszawa: Brak prądu na ul. Domaniewskiej i w okolicach Galerii Mokotów

Warszawiacy informują o awarii prądu na Mokotowie w zagłębiu biurowym zwanym potocznie Mordorem. Nie ma prądu w niektórych biurach przy ul. Rzymowskiego i podobno także w Galerii Mokotów. 

Zdobywamy więcej informacji w tej sprawie. Na razie nie wiadomo co było przyczyną wyłączenia prądu i jak długo awaria potrwa. Jakub Zajdel z biura prasowego Innogy potwierdza informację. Trwa ustalanie przyczyn awarii i na ten moment nic więcej nie wiadomo.

 

– Przewidywany czas usunięcia zaistniałej sytuacji to dwie godziny – informuje miasto. – Z powodu tej awarii występują także problemy w kursowaniu metra warszawskiego.

 

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że z przyczyn technicznych na odc. Metro Wilanowska – Metro Kabaty wstrzymany został ruch pociągów linii M1.

 

Brak prądu na Mokotowie na ulicach m.in. ul. Marynarska 15, Wołoska 24, ul. Marynarska 13 Postępu 17b, 18, 18b, ul. R. Hiszpańskich 1, Cybernetyki 7b, ul. Idzikowskiego, al. Witosa 31, ul. Taśmowa, ul. Bokserska 66 w Galerii Mokotów a nawet o braku ogrzewania i dostępu do ciepłej wody od ul. Woronicza do ul. Wołoskiej z ul. Racławicką. Dostajemy także informacje, że na ul. Puławskiej nie działa sygnalizacja świetlna.

jar AIP

COMMENTS

WORDPRESS: 0