HomeUncategorized

Trening Polaków na stadionie w Nicei

Trening Polaków na stadionie w Nicei

Sobotni oficjalny trening reprezentantów Polski na stadionie w Nicei miał spokojny przebieg. Adam Nawałka zarządził raczej zapoznanie się z murawą niż intensywne zajęcia. Na murawie ćwiczyli wszyscy kadrowicze, którym wyraźnie dopisywał humor, zwłaszcza po żartach Grzegorza Krychowiaka.

 

Przez otwarty dla mediów kwadrans nikt nie odłączył od grupy na zajęcia indywidualne, chociaż sztab medyczny wyraźnie skupiał swoją uwagę na obserwowaniu zachowania Kamila Grosickiego (po utykaniu nie ma już śladu), Krychowiaka, Michała Pazdana, Jakuba Błaszczykowskiego i Filipa Starzyńskiego, którzy w La Baule mieli problemy przeciążeniowe.

 

Stadion w Nicei jest jednym z najmniejszych obiektów na mistrzostwach Europy –  mieści 35 tysięcy widzów, wśród których blisko połowę będą w niedzielę stanowili fani biało-czerwonych. Interesującą kwestią jest architektura trybun, których dolne rzędy dosłownie sąsiadują z ławką rezerwowych, co stanowi problem dla służb mających zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom meczu. Pomysł organizatorów zdradzają nalepki na krzesełkach. Najbliższe otoczenie ławki zapełnią policjanci i goście PZPN-u.

 

TS/Rafał Musioł

COMMENTS