TOP 10 najpiękniejszych kobiet na świecie. Każda z nich ma niepowtarzalną urodę

TOP 10 najpiękniejszych kobiet na świecie. Każda z nich ma niepowtarzalną urodę

Mężczyznom na ich widok serce przyspiesza rytm. Aktorki, piosenkarki, modelki – to one znalazły się w naszym zestawieniu TOP dziesięciu najpiękniejszych kobiet na świecie.

 

Każda reprezentuje odmienny typ urody, łączy je niepowtarzalny wygląd. Zobaczcie galerię zdjęć i oceńcie czy miano najpiękniejszych im się należy…

– Margot Robbie Australijska aktorka, nominowana do Oscara za rolę w filmie “Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. Sławę przyniosły jej role w filmach takich jak “Legion Samobójców” czy też “Wilk z Wall Street”.
– Angelina Jolie Jedna z najbardziej znanych i utalentowanych aktorek na świecie. Na swoim koncie posiada takie nagrody jak Oscar, trzy Złote Globy i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych. Oprócz niemałej sławy Angelina udziela się społecznie, jest ambasadorką dobrej woli UNHCR oraz członkinią Rady Stosunków Międzynarodowych.
– Ariana Grande Młoda aktorka, piosenkarka i kompozytorka, która na scenie zaistniała w 2008 roku. Na swoim koncie posiada liczne nagrody jak trzy statuetki American Music Awards, MTV Europe Music Awards, jedną nagrodę MTV Video Music Awards, a także cztery nominacje do prestiżowych nagród Grammy. Prócz tego piosenkarka udziela się charytatywnie.
– Felicity Jones Angielska aktorka nominowana do Oscara za film „Teoria Wszystkiego”. Sławę przyniosła jej rola Sienny Brooks w filmie Inferno jak i Jyn Erso w spin-off’ie Gwiezdnych Wojen Łotr 1. W 2011 roku została laureatką nagrody Gotham Award.
– Jennifer Lawrence Zdobywczyni Oscara oraz wielu licznych nagród jak MTV czy Saturny. Jest jedną z najlepiej zarabiających aktorek na świecie. Od 2012 roku jest twarzą Diora i występuje w licznych kampaniach reklamujących kosmetyki czy też ubrania.
– Rihanna Znana barbadoska piosenkarka, aktorka i modelka, zdobywczyni wielu nagród. Prócz rozwijającej się na skalę światową kariery muzycznej, Rihanna udziela się społecznie. Założyła stowarzyszenie Believe, która pomaga dzieciom na całym świecie.
– Selena Gomez Początkowo znana jako aktorka z wytwórni Disneya, dziś w pełni poświęca się muzyce. Wszystkie płyty wydane przez wokalistkę uzyskały statusy złotych płyt w Stanach Zjednoczonych. W 2008 roku została odznaczona honorowym tytułem ambasadora dobrej woli UNICEF, stając się jednocześnie najmłodszym członkiem.
– Emma Stone Amerykańska aktorka, zdobywczyni Oscara za film La La Land. Sławę przyniosły jej również takie produkcje jak Łatwa dziewczyna, Duchy moich byłych czy też Zombieland.
– Amber Heard Amerykańska aktorka i modelka, była żona Johnny’ego Deep’a. W 2009 Amber wystąpiła w filmie Ojczym (The Stepfather) u boku Penna Badgleya i Zombieland, a także w Niedościgli Jonesonowie u boku Demi Moore.
– Olivia Wilde Amerykańska aktorka serialowa i filmowa, wcielała się w takie role jak Dr Remy „Trzynastka” Hadley w serialu Dr House, Quorra z Tron: Dziedzictwo czy też Ella Swenson z Kowboje i Obcy.

facebook twitter
PUMA aip


COMMENTS

WORDPRESS: 0