HomeCiekawostki

Tomasz Lis w szpitalu. Hanna Lis: “Wszystko pod kontrolą. Informacje o stanie ciężkim są całkowicie nieprawdziwe”

Tomasz Lis w szpitalu. Hanna Lis: “Wszystko pod kontrolą. Informacje o stanie ciężkim są całkowicie nieprawdziwe”

Tomasz Lis trafił w środę do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie na oddział intensywnej terapii. Informację jako pierwszy podał “Twój Kurier Olsztyński”. Lis ma przejść operację.

 

– Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie – powiedział lekarz ze szpitala w Olsztynie w rozmowie z “Super Expressem”. Dziennikarz znajduje się na Oddziale Klinicznym Anestezjologii i Intensywnej Terapii i czeka na operację. Tomasz Lis udał się do Olsztyna, by przeprowadzić rozmowę z sędzią Pawłem Juszczyszynem – podał “Super Express”. We wtorek rano dziennikarz zamieścił ostatni jak do tej pory wpis na Twitterze.

 

 

 

W środę wieczorem do informacji medialnych odniosła się żona dziennikarza Hanna Lis. “Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe” – napisała na Twitterze, dziękując za wszystkie wyrazy wsparcia.

 

Na informację o pobycie Tomasza Lisa w szpitalu zareagowało wielu dziennikarzy i polityków. “Tomku , trzymaj się i szybko wracaj do zdrowia” – napisał na Twitterze dziennikarz i reżyser Tomasz Sekielski.

 

 

 

“Często się tu spieramy, ale dziś trzymam mocno za Tomka kciuki – wracaj szybko do zdrowia i na Twittera” – taki wpis zamieścił z kolei Leszek Jażdżewski.

 

 

 

“Tomasz wracaj do zdrowia, trzymam kciuki” – napisała dziennikarka Eliza Michalik.

 

 

 

Tomasz Lis ma 53 lata i od 2012 roku jest redaktorem naczelnym tygodnika “Newsweek Polska”. W przeszłości był dziennikarzem i publicystą Telewizji Polskiej, TVN, “Wprost”, “Gazety Wyborczej” oraz “Polski The Times”. Wydał też w swojej karierze ponad dziesięć książek.

 

aip

COMMENTS