0.5 C
Chicago
czwartek, 25 lutego, 2021

Texas – rodzina wyproszona samolotu; 3-latek z autyzmem nie chciał założyć maseczki

Popularne

Kobieta z Texasu, wraz z rodziną, została wyproszona z lotu linii Southwest Airlines. Jej 3-letni syn z autyzmem odmówił założenia maseczki.

Alyssa Sadler z Deer Park, starała się wrócić do domu ze swoją roczną córką, oraz 3-letnim synem u którego stwierdzony jest autyzm.

„To po prostu nie był dobry poranek(…) Krzyczał. Wierzgał się. Wołał »Nie, nie, nie!«” – komentuje zaistnaiłą sytuację matka chłopca.

Alyssa twierdzi, że jej syn nie znosi być dotykanym. Pokazała również dokumenty od lekarza obsłudze lotu.

Po tym jak poproszona ją o założenie maski na twarz chłopca a ten nie chciał dać sobie jej założyć, samolot zawrócił na pasie startowym a rodzinę eskortowano z pokładu samolotu.

Matka chłopca dodaje również, że jej syn nie daje sobie założyć okularów, w których przecież lepiej widzi. Cierpi na zaburzenia sensoryczne i ma ogromne problemy z byciem dotykanym.

Linie lotnicze twierdzą, że nie mogą odstępować od zasad. Każdy pasażer powyżej drugiego roku życia, zobowiązany jest nosić maseczkę czy inną formę zakrycia nosa i ust. Jeśli ktoś nie jest w stanie z jakichkolwiek powodów tego zrobić, będzie musiał opuścić pokład samolotu.

Alyssa Sadler wróci do domu samochodem wraz z członkiem rodziny.

PS

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane