HomeUSAChicago

W sobotę rozpoczyna się 108. Chicago Auto Show

W sobotę rozpoczyna się 108. Chicago Auto Show

W sobotę rozpocznie się 108. Chicago Auto Show, na którym zwiedzający będą mogli zobaczyć blisko tysiąc samochodów najnowszej generacji oraz prototypów, które w przyszłości mają pojawić się na naszych drogach.IMG_7425

W czwartek i piątek odbyły się specjalne, zamknięte pokazy dla dziennikarzy. Z kolei dziś wieczorem podczas charytatywnego balu “First Look for Charity”, zbierane będą pieniądze na organizacje działające na terenie Chicago.

IMG_7477

W ciągu 24 lat zebrano ponad 42 miliony dolarów, pieniądze trafiły między innymi na konto takich organizacji jak Boys and Girls Club of Chicago.

IMG_7511
Auto Show tradycyjnie odbywa się w McCormick Place i potrwa w tym roku od soboty 13 lutego do niedzieli 21 lutego. Bilety na Auto Show dostępne są przy wejściu do McCormick Place w cenie 12 dolarów dla dorosłych, dzieci do lat 6 mają darmowy wstęp, a seniorzy i dzieci od 7 do 12 lat za bilety płacą 7 dolarów.

IMG_7495

IMG_7427

Wystawa czynna będzie od 9 rano do 10 wieczorem, poza ostatnim dniem , kiedy to zamknięta zostanie już o 8 wieczorem.

IMG_7493
Przypominamy, że juz w sobotę z Chicago Auto Show transmitować na żywo będzie radio Polski FM od 6 do 10 wieczorem. Na stoisku pojawią się eksperci od motoryzacji a także wyjątkowi goście. Radio Polski FM jest patronem medialnym Chicago Auto Show.

IMG_7506

BK/foto Bodek Kwaśny(Polski.FM)

 

COMMENTS