HomeDolnośląskie

Siostrzeniec premiera Morawieckiego organizuje we Wrocławiu protest przeciwko TVP

Siostrzeniec premiera Morawieckiego organizuje we Wrocławiu protest przeciwko TVP

Protest przeciwko TVP, w obronie demokracji odbędzie się 15 lutego na rynku we Wrocławiu. Jego organizatorem jest Franek Broda – siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego. Nie zgadza się on na to, by TVP była propagandową tubą partii rządzącej – informuje Onet.

Franek Broda na Facebooku zachęca do wzięcia udziału w manifestacji. Protest przeciwko TVP i w obronie demokracji ma być wyrazem niezgody „na to, aby telewizja publiczna, która jest opłacana za pieniądze obywateli, była tubą propagandową partii rządzącej”. Jak czytamy w Onecie, protest przeciwko TVP rozpocznie się 15 lutego o godz. 16 na Rynku we Wrocławiu.

 

Organizator zaprasza do udziału wszystkich, bez względu na sympatie polityczne. Tu nie chodzi o poglądy, a o sprawiedliwość. Więc bez względu na to, za jaką partią polityczną jesteś, przyjdź i protestuj z nami – tak Franek Broda zachęca do udziału w proteście.

 

Franek Broda to siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego. Jak podaje Onet, jest on synem Anny Morawieckiej i Jarosława Brody, wieloletniego dyrektora wydziału kultury wrocławskiego urzędu.

 

ow aip

COMMENTS