14.9 C
Chicago
niedziela, 25 lutego, 2024

Silvio Berlusconi w szpitalu

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Silvio Berlusconi przebywa w szpitalu w Mediolanie. Były premier Włoch został rano przyjęty na oddział kardiologiczny. Berlusconi we wrześniu skończy 80 lat. Od dziesięciu ma rozrusznik serca i prawdopodobnie w związku z tym przebywa na obserwacji.
Najbliżsi współpracownicy Silvio Berlusconiego twierdzą, że nie ma mowy o niewydolności serca, o czym początkowo informowały media. Były premier w czasie tradycyjnego poniedziałkowego obiadu z rodziną wspominał o wtorkowej wizycie w szpitalu San Raffaele. W grudniu ubiegłego roku wymieniono mu tam baterię w rozruszniku serca wszczepionym dziesięć lat temu w Ameryce.
Lider Forza Italia miał w ostatnich dniach wiele powodów do zdenerwowania. Jego kandydat na burmistrza Rzymu przepadł w niedzielnych wyborach samorządowych i były premier był za to otwarcie krytykowany przez dotychczasowych politycznych sojuszników. W najbliższych zaś dniach Berlusconi miał rozmawiać z chińskimi inwestorami gotowymi kupić jego klub piłkarski Milan. Ponieważ do końca nie jest on do tego przekonany, nabywcy zaczynają się niecierpliwić.

TS/IAR/Marek Lehnert/Rzym/mg/wk, Fot. Dreamstime

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520