"> Policjanci z Włocławka nagrali roznegliżowaną kobietę. Sprawą zajmą się Biuro Spraw Wewnętrznych i prokuratura - wiadomosci.com

Policjanci z Włocławka nagrali roznegliżowaną kobietę. Sprawą zajmą się Biuro Spraw Wewnętrznych i prokuratura

Policjanci z Włocławka nagrali roznegliżowaną kobietę. Sprawą zajmą się Biuro Spraw Wewnętrznych i prokuratura

Filmik z komendy we Włocławku obiegł już sieć. Kobieta w negliżu wspina się na kratę, w tle słychać śmiech.

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy nie ma wątpliwości, to było zachowanie nieetyczne. Policjanci nagrali kobietę, która w bieliźnie wpina się na kratę w jednym z pomieszczeń Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Słychać przy tym śmiech, przekleństwa i słowa “Zejdź stamtąd”.

 

“W związku z ujawnieniem nieetycznego postępowania funkcjonariuszy z Włocławka, którzy nagrali krępujące zachowanie osoby przebywającej w budynku policji informuję, iż czynności wobec tych funkcjonariuszy wykonywało Biuro Spraw Wewnętrznych. O sprawie powiadomiliśmy także prokuraturę we Włocławku” – czytamy w oświadczeniu KWP w Bydgoszczy, podpisanym przez mł. insp. Monikę Chlebicz, oficera prasowego KWP w Bydgoszczy.

 

W związku z naruszeniem zasad etyki zawodowej oraz prokuratorskimi zarzutami przekroczenia uprawnień, które przedstawione zostały jednemu z funkcjonariuszy KMP z Włocławka informuję, iż wobec dwóch policjantów wszczęto postępowania dyscyplinarne. Obaj funkcjonariusze już w poniedziałek (18.11) zostali zawieszeni w czynnościach służbowych. Natychmiast wszczęto także procedury związane ze zwolnieniem ich ze służby w Policji” – informuje Chlebicz.

 

aip


COMMENTS

WORDPRESS: 0