Polak brutalnie zamordowany w Meksyku. Znaleziono jego odciętą głowę

Polak brutalnie zamordowany w Meksyku. Znaleziono jego odciętą głowę

O makabrycznej zbrodni pisze portal Polsat News i lokalne meksykańskie media. Do niewiarygodnej tragedii miało dojść w dzielnicy Lomas del Valle w Guadalajara. W niedzielę, znaleziono tam odciętą ludzką głowę. Okazało się, że należy ona do Mariusza Ledochowicza, który był poszukiwany od 4 lutego.

 

Ofiarą jest 38-letni pracownik sklepu w Zapopan, Mariusz Ledochowicz, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach 4 lutego. Mężczyzna nie wrócił do domu z pracy. Krewni 38-latka powiadomili policję. Rozpoczęły się poszukiwania.

 

 

Przełom w sprawie nastąpił w niedzielę rano miejscowego czasu. Odciętą głowę mężczyzny znaleziono w niedalekiej odległości od jego miejsca pracy. Przy szczątkach Polaka leżała również wiadomość, zawierająca liczne groźby – czytamy na polsatnews.pl.

Prokuratura potwierdziła, że odnalezione szczątki należały do Polaka. Według miejscowych mediów mężczyzna został zamordowany przez jedną z miejscowych grup przestępczych. Miejscowe służby prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

Dziennikarz Tomasz Surdel napisał na Twitterze, że Mariusz Ledochowicz był znany tamtejszej Polonii, a konsulat polecał go jako tłumacza.

 

Red. Polskie Radio/IAR/polsatnews.plCOMMENTS

WORDPRESS: 1