HomeCiekawostki

Płyn do dezynfekcji z Orlenu w E. Leclerc za 150 zł. Orlen stanowczo krytykuje takie działanie

Płyn do dezynfekcji z Orlenu w E. Leclerc za 150 zł. Orlen stanowczo krytykuje takie działanie

W sieci E. Leclerc można kupić płyn antybakteryjny produkowany przez Orlen. W radomskim sklepie kosztuje on 149 zł za opakowanie. Tymczasem, jak donoszą media i internauci, płynu wciąż brakuje na stacjach benzynowych. 

 

Płyn do dezynfekcji produkowany przez Orlen miał być dostępny na wszystkich stacjach benzynowych sieci 22 marca. Niestety, do dziś w wielu miejscach polski występują problemy z dostępnością specyfiku. Środek dostępny jest w dwóch pojemnościach w opakowaniach litrowych lub pięciolitrowych.

 

Mniejsze opakowanie dostępne jest w cenie 15 złotych, większe sprzedawane było początkowo za 90 zł, potem zaś 45 zł. Mimo zapewnień producenta, płyn wciąż jednak znika ze stacji benzynowych w mgnieniu oka, nawet pomimo narzekań wielu osób na ich zdaniem zbyt wysoką pierwotną cenę.

 

Okazuje się jednak, że stacje Orlen nie są jedynym miejscem gdzie można zaopatrzeć się w płyn. Użytkownicy portalu Wykop.pl poinformowali, że można znaleźć go w radomskim E. Leclerc w cenie 149 złotych.

 

Jednak jak zauważa rzecznik spółki paliwowej, jest to praktyka niezgodne z zasadami współpracy z Orlenem. Płyn bowiem rzeczywiście trafił do sieci dyskontów, ale miał być użyty do dezynfekcji indywidualnej przez pracowników E. Leclerc.

 

aip

COMMENTS