Pierwsze wyborcze zobowiązanie Patryka Jakiego: 50 nowych żłobków i przedszkoli w całej Warszawie

Pierwsze wyborcze zobowiązanie Patryka Jakiego: 50 nowych żłobków i przedszkoli w całej Warszawie

50 nowych żłobków i przedszkoli w całej Warszawie – to pierwsze zobowiązanie programowe kandydata na prezydenta Warszawy Zjednoczonej Prawicy – Patryka Jakiego.
Wiceminister sprawiedliwości powiedział na porannej konferencji prasowej, że jeśli zostanie prezydentem stolicy, to szczegóły programu ogłosi w pierwszym tygodniu swoich rządów. W każdej z osiemnastu dzielnic planuje budowę minimum 2 żłobków. “Jestem przekonany, że administracja warszawska może działać lepiej. Mamy prawie 12 lat bardzo dużego budżetu, potencjału Warszawy, który jest niewykorzystany, ponieważ administracja Hanny Gronkiewicz Waltz nie była w stanie zagwarantować mieszkańcom nawet tak podstawowej potrzeby, jak dostęp do żłobków i przedszkoli. To musi się zmienić i jestem przekonany, że Warszawę na to stać. To nie jest skomplikowany problem”, mówił w trakcie konferencji Patryk Jaki.
Zjednoczona Prawica ogłosiła Patryka Jakiego kandydatem na prezydenta Warszawy w ubiegłym tygodniu. Jego głównym kontrkandydatem będzie Rafał Trzaskowski z Platformy Obywatelskiej.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/ Martyna Szymczakowska/zrCOMMENTS

WORDPRESS: 0