HomePILNE

Pierwsza przed wyborami do Parlamentu Europejskiego regionalna konwencja wyborcza PiS

Pierwsza przed wyborami do Parlamentu Europejskiego regionalna konwencja wyborcza PiS

Wiceminister nauki Piotr Müller mówi, że Prawu i Sprawiedliwości zależy na podniesieniu poziomu życia Polaków. W Jasionce pod Rzeszowem w południe rozpocznie się pierwsza przed wyborami do Parlamentu Europejskiego regionalna konwencja wyborcza partii rządzącej.

Piotr Müller, który gościł w radiowej Jedynce, zarzucił Koalicji Europejskiej rozpętywanie przed eurowyborami wojny ideologicznej.
„Chcemy europejskiego życia Polaków, nie chcemy wchodzić w żadne ideologiczne wojny, to, co próbują zrobić nasi oponenci z innych partii politycznych” – powiedział wiceminister nauki. Podkreślał, że jego ugrupowanie to realiści, którzy wiedzą, iż w UE trzeba często prowadzić „zdecydowane negocjacje”.
Podczas konwencji zostaną zaprezentowani politycy, którzy wystartują w okręgu podkarpackim z list Prawa I Sprawiedliwości w wyborach, mają być też omówione propozycje rozwiązań dla regionu. Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Polacy będą wybierać 52 europosłów w trzynastu okręgach wyborczych.

IAR / Jedynka / pp/dw

COMMENTS