HomeCiekawostki

Partner Magdy Narożnej pobił dziewczynę Dawida Narożnego z zespołu Piękni i Młodzi?

Partner Magdy Narożnej pobił dziewczynę Dawida Narożnego z zespołu Piękni i Młodzi?

Przerażającą informacje zamieścił na swoim Instastory Dawid Narożny z zespołu Piękni i Młodzi. Jego nowa partnerka miała zostać pobita przez nowego partnera Magdy Narożnej.

 

“@Krzysiek byniak – damski bokser – właśnie wróciłam z SOR-u. Zostałam pobita przez tego delikwenta” – takiej treści wpis swojej dziewczyny Joanny Dawid Narożny zamieścił na Instastory.

 

Magda i Dawid Narożni z zespołu Piękni i Młodzi wzięli rozwód. Poinformowali o tym swoich fanów w czerwcu 2019 r. Teraz i Magda, i Dawid mają nowych partnerów. Drugą połówką Magdy Narożnej jest Krzysztof Byniak. Zaś Dawida Narożnego – Joanna. Piękni i Młodzi chętnie publikują na Instagramie nowe życie z nowymi partnerami.

 

Pochodząca z okolic Łomży Magda Narożna to obecnie najpopularniejsza wokalistka muzyki disco polo. Śpiewa w zespole Piękni i Młodzi. Piękni i Młodzi agrali takie przeboje jak “Niewiara”, “Wyśmienicie”, “Ona jest taka cudowna”, “Jedno słowo”, “Kocham się w Tobie”. Mają tysiące fanów i występują na największych festiwalach w Polsce.

 

aip

COMMENTS