Para Prezydencka złożyła życzenia maturzystom. “Jesteśmy z Wami i trzymamy za Was kciuki!”

Para Prezydencka złożyła życzenia maturzystom. “Jesteśmy z Wami i trzymamy za Was kciuki!”

Para Prezydencka złożyła życzenia maturzystom. “Jesteśmy z Wami i trzymamy za Was kciuki! Uwierzcie w siebie i nie dajcie się zaskoczyć.” – mówi Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda w nagraniu do młodzieży, która dziś rozpoczyna egzaminy maturalne.

 

“Długo przygotowywaliście się do tej chwili. Matura to podsumowanie Waszej szkolnej nauki, ale również początek nowego etapu w życiu. To klucz do przyszłych studiów i pracy. Wykorzystajcie dobrze swoją wiedzę, pokażcie, że jesteście gotowi podjąć to wyzwanie. Uwierzcie w siebie i nie dajcie się zaskoczyć.” – mówią.
“Polska czeka na Was, na Wasze talenty, na Waszą wiedzę i kreatywność. To Wy będziecie budować przyszłość Rzeczypospolitej.” – dodaje prezydent.

Swoje życzenia maturzystom przekazał też premier. “Drodzy Maturzyści! Wymarzonych tematów, rozwinięcia skrzydeł i “łamania tego, czego rozum nie złamie”! Wszyscy trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!” – napisał na Twitterze Mateusz Morawiecki.
Prawie 400 tysięcy osób rozpoczyna dzisiaj matury. Wśród nich 270 tysięcy tegorocznych abiturientów i 130 tysięcy osób, które nie zdały w latach poprzednich lub chcą poprawić wynik z poprzednich lat.

IAR/łp/sk

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0